Інтернет-магазин та сервіс підбору домашнього догляду Skinbar_shop з 2018 року дистанційно змінює стан шкіри дівчат та хлопців по всьому світу.

У нашому асортименті ви знайдете засоби по догляду за обличчям, тілом та волоссям від відомих світових виробників корейської та професійної косметики. Також, у нас є засоби власного виробництва, які ми створили у співпраці з косметологом та найкращими технологами України. Якість та оригінальність наших засобів гарантуємо, оскільки співпрацюємо лише з офіційними представниками брендів.

Ми намагалися зібрати у нашому асортименті лише працюючі засоби, тому склад кожного продукту ретельно перевіряє наш косметолог. Наша косметика у правильній комбінації допоможе зменшити сухість, чутливість, жирність шкіри, сповільнити прояви вікових змін та стати важливою складовою під час комплексного лікування акне, а також вирішити багато естетичних запитів шкіри. Додатково із послуг у нас представлена консультація та супровід косметолога, що допоможе правильно організувати процес домашнього догляду саме за вашою шкірою та отримати бажаний результат.

У нашому магазині є подарункові сертифікати, які ви зможете подарувати своїм рідним та близьким.

Чому варто купити засоби для догляду за шкірою та волоссям саме в інтернет-магазині Skinbar_shop?

1. Оригінальна продукція від офіційних представників.

2. Індивідуальний підбір догляду косметологом.

3. Лише перевірені засоби в асортименті.

4. Більше 6-ти років досвіду у дистанційному підборі догляду.

5. Сотні позитивних відгуків та унікальних кейсів по зміні стану шкіри, після корекції домашнього догляду.

Ми закохані у свою справу та відчуваємо велику відповідальність у роботі з кожним клієнтом, адже ви довіряєте нам найцінніше — своє здоров'я та красу.

Ви можете замовити продукцію онлайн і отримати поштовим відправленням або самостійно забрати у нашому шоурумі в Степана Бандери, 17, Рівне, Рівненська область, 33028